Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138739

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülemiste Hotelli majandusliku tasuvuse tagamine,
firma turunduspoliitika kujundamine ja elluviimine,
kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine,
koostöö loomine ja säilitamine,
läbirääkimiste pidamine,
maksimaalse müügitulemuse saavutamine,
müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine ning realiseerimine,
müügi- ja reklaamitöö,
uute ideede genereerimine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab olema: aktiivne, edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega, ettevõtlik, aus ja kohusetundlik. Soovitav on eelnev töökogemus antud valdkonnas. Vajalik on elementaarne inglise- ja vene keele oskus, eriolukordade lahenduste leidmise valmidus, esinduslik välimus, hea suhtlemis- ja koostöövõime, initsiatiivikus, kõrg- või kutsekõrgharidus või selle omandamine. Läbirääkimisoskus, lai silmaring, rõõmsameelsus, stressitaluvus, tulemustele orienteeritus, väga hea eneseväljendus- ja veenmisoskus, vastutus- ja otsustusvõime.

Ettevõte pakub

*aktiivset eneseteostusvõimalust
*arenemis- ja koolitusvõimalusi
*energilist ja teokat töökollektiivi
*häid töötingimusi
*head töötasu+tulemuspalka
*huvitavat ja suhtlemisrohket tööd

Tööpakkumise number
#138739

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel+korralik tulemustasu

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem