Tööpakkumise number

606785

Töö kirjeldus

Truck Center International - otsib oma meeskonda ambitsioonikaid ja aktiivseid müügijuhte, kes soovivad palju teenida. Meil on tööstuse kõige kõrgemad palgad.

Ametikohast:
✓ Müügiesindaja kuupalk on kuni 5000 EUR. Kuupalk koosneb põhipalgast ja preemiast, mis sõltub püstitatud eesmärkide saavutamisest.
✓ Töö olemasolevate klientidega ja uute klientide otsing
✓ Klientide informeerimine uutest toodetest ja eripakkumistest
✓ Klientide saatmine ja konsulteerimine
✓ Kliendiandmebaasi ja klientidega töötamise aruannete pidamine

Truck Center International - is looking for ambitious and active sales managers who want to earn a lot. Our salaries are the highest in the industry.

About the vacancy:
✓ Manager’s Salary can reach up to 5,000 euros per month. Wages are composed of the base salary and the commission part, which depends on the achievement of the assigned tasks
✓ Working with regular customers and search for new ones
✓ Informing customers about new products and special offers
✓ Leading and consulting clients
✓ Maintaining customer’s data base

Truck Center International – ищет в свою команду амбициозных и активных менеджеров по продажам, желающих много зарабатывать. У нас cамые высокие зарплаты в индустрии.

О вакансии:
✓ Зарплата менеджера по продажам до 5000 евро в месяц. Заработная плата складывается из базовой ставки и премиальной части, которая зависит от достижения поставленных задач
✓ Работа с постоянными клиентами и поиск новых.
✓ Информирование клиентов о новых продуктах и специальных предложениях.
✓ Сопровождение и консультирование клиентов.
✓ Ведение клиентской базы, учет работы с клиентами.
✓ Возможность профессионального а карьерного роста.
✓ Дружный коллектив и спокойная атмосфера

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Teile, kui:
✓ Te olete harjunud töötada tulemuse saavutamiseks
✓ Te olete vastutustundlik ja distsiplineeritud, oskate seada eesmärke ja saavutada neid tähtaegselt
✓ Te vabalt ja kindlalt suhtlete inimestega
✓ Te oskate või olete valmis aktiivselt õppida uusi oskusi läbirääkimiste ja müügitöö valdkonnas
✓ Te soovite palju töötada, teenida ja omandada väärtuslikke oskusi
✓ Teil on juhiluba
✓ Te olete valmis komandeeringuteks ja rahvusvahelistel näitustel osalemiseks

Kasuks tuleb:
✓ Müügitöö (ka telefoni teel) ja läbirääkimiste kogemus (kui ei ole - õpetame!)
✓ Teid huvitab autoehituse teema
✓ Soovime kanditaate saksa, hispaania, inglise, norra või prantsuse keele oskusega.

This work is for you if:
✓ You are used to working towards the result
✓ You are responsible and disciplined, able to set tasks and complete them on time
✓ You can freely and confidently communicate with people
✓ You own or are willing to actively learn the skills of negotiation and sales
✓ You want to work hard, earn and acquire valuable skills
✓ You have a driver's license
✓ You are ready for business trips and participation in international exhibitions

An additional advantage for you will be:
✓ Experience in sales, negotiations, telephone sales (if not – we will teach you!).
✓ Are you interested in auto-building topics?
✓Considered candidates with knowledge of French, German, Norway, English or Spanish languages.

Эта работа для вас, если:
✓ Вы привыкли работать на результат, а не ради галочки.
✓ Вы ответственны и дисциплинированны, умеете ставить задачи и выполнять их в срок.
✓ Вы свободно и уверенно общаетесь с людьми.
✓ Вы владеете или готовы активно учиться навыкам переговоров и продаж.
✓ Вы хотите много работать, зарабатывать и приобретать ценные навыки.
✓ Вы имеете водительские права
✓ Вы готовы к командировкам и к участиям на международных выставках

Дополнительным плюсом для вас будут:
✓ Опыт продаж, переговоров, телефонных продаж (если нет – научим!).
✓ Вам интересны темы автостроения
✓ Рассматриваются кандидаты со знанием: французского, испанского, английского, норвежского или немецкого языкoв

Ettevõte pakub

✓ Stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
✓ Telefoni- ja autokompensatsiooni
✓ Müügi-, turundus- ja tootealaseid koolitusi
✓ Huvitavat ja rutiinivaba tööd
✓ Professionaalse ja karjäärikasvu võimalus
✓ Sõbralik töökollektiiv ja rahulik töökeskkond

✓ Stable job on an international level
✓ Telephone and auto compensation
✓ Sales, marketing and product trainings
✓ Interesting and not routine work
✓ Opportunity for professional career growth
✓ Friendly staff and a relaxed atmosphere

✓ Стабильное место работы в международном предприятии
✓ Компенсация затрат на телефон и машину
✓ Различные обучения в сфере продаж и маркетинга
✓ Интересную работу без рутины

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2019
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2019
Soovin kandideerida

Müügispetsialist

TRUCK CENTER INTERNATIONAL OÜ

Truck Center International OÜ, on üks suurematest taastatud pidurisadulate tarnijatest Euroopas veoautodele, bussidele ja haagistele. Meie peakontor asub Tallinnas ning omame laia edasimüüjate võrgustikku nii Euroopas kui ka Venemaal. Kasutades keskkonnasõbralikke meetmeid ja toote taaskasutamise strateegiat oleme saanud positiivse vastuse Euroopa Liidust.

Et rahuldada meie klientide nõudlusi, tagame kvaliteetse ja laia valmistoodete valiku. See on andnud meile hea maine ja suurepärase kliendibaasi. Kasvame edasi ja hoiame mainet ka tulevikus.

Avan ettevõtte profiili