Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321366

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne reklaami müümine telesaadetesse ja internetiportaali.

Ootused kandidaadile

Aktiivse müügitöö kogemusega
Iseseisva mõtlemisega
Suhtuma oma töösse loominguliselt

Vaheldusrikast tööd, karjäärivõimalust, tulemustele orienteeritud palgasüsteemi ning mõnusa auraga töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#321366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
29. september 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on tuntud telesaadete tootja eesti turul.

Vaata rohkem