Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753627

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sisekliimasüsteemide täislahenduse müük (soojuspumbad, ventilatsioon, põrandaküte, juhtautomaatika jne.)

  • päringutele vastamine ja hinnapakkumiste koostamine

  • töövõtulepingute sõlmimine

  • projektide ja kliendibaasi haldus

Ootused kandidaadile

  • oled tegelenud soojustehnika müügiga või omad tehnilisi teadmisi/kogemusi valdkonnast

  • oskad suhtlustasandil eesti, vene ja inglise keelt

  • oled tulemustele orienteeritud ja hea suhtleja

Meiega ühinedes on Sul võimalus töötada tugevas meeskonnas, mis teostab igal aastal üle 300 VKKVJ projekti. Pakume Sulle mitmekülgset ja huvitavat tööd, kindlat igakuist sissetulekut, millele lisandub müügiboonus vastavalt Sinu enda müügile.

Kandideeri läbi CV Keskuse. Küsi lisateavet telefonil 5058184;
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#753627

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem