Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327267

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Service Check OÜ teenuste tutvustamine ja müük ettevõtetele
Uute klientide leidmine
Telefonimüük
Hinnapakkumiste koostamine
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Enesekindlus
Iseseisvus
Arenemisele orienteeritus
Heal tasemel eesti keele oskus
Kasuks tuleb ka vene, läti, leedu ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut
Motiveerivat tulemustasu
Arenemisvõimalusi
Toredaid töökaaslasi

Lisainfo

Kui tunned, et oled müügitöös väga hea, siis on see võimalus just Sinule!

Tööpakkumise number
#327267

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2013

Service Check OÜ on kiiresti arenev teeninduskvaliteedi uuringuid pakkuv ettevõte. Meid tuntakse kui omaala professionaale, kes suudavad oma klientidele pakkuda personaalseid lahendusi vastavalt nende soovidele ja seda parima kvaliteediga. Lisaks Eestile tegutseme ka Läti ja Leedu turul.

Vaata rohkem