Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196806

MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügivõrgu loomine, arendamine
  • Aktiivse müügi edendamine
  • Kaupade presenteerimine
  • Koolituste ja presentatsioonide ettevalmistamine ning läbiviimine.
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • Läbirääkimiste pidamine ning müügilepingute sõlmimine
  • Uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

  • Varasem tulemuslik müügitöö kogemus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Aktiivne ning positiivne eluhoiak
  • Hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja eneseväljendusoskus
  • Tulemustele orienteeritus, innovaatilisus ja süsteemsus
  • Autojuhiload

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ettevõttes
  • Kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid
  • Professionaalset, nooruslikku ning toetavat meeskonda
  • Koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
  • Tööle väärilist tasu

Lisainfo

Ootame oma meeskonda mittesuitsetajat

Tööpakkumise number
#196806

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010

CVKeskus.ee klient

CVO Recruitment`i kliendiks on Elison Eesti OÜ.
Elison Eesti OÜ varustab mööblitootjaid, kaubaaluste valmistajaid, ehitajaid jt ettevõtteid kvaliteetsete kinnitustarvikute, -materjalide ja -instrumentidega. Lisaks müüme vannitoa, tualettide ning pesemisruumide tarvikuid, esindades Euroopa juhtivamaid kaubamärke Merida ja Airdri.
Lisainfo ettevõtte kohta leiad: www.elison.ee

Vaata rohkem