Kohvimüügiseadmete projektijuht leiab huvitava väljakutse seadmete müügi ja koolituse valdkonnas.Spetsialist armastab ise kohvijooke ja nakatab sellega ka nii olemasolevat klientuuri, kui tegeleb uute klientide aktiivse leidmisega.Seoses rahvusvahelisele taustale pakume väga huvitavaid ja arendavaid koolitusi nii meil kui mujal maailmas oma ala tippude juhendamisel.
¤ Barista kogemus/taust
¤ Eesti ja Inglise keele valdamine suhtlus tasandil
¤ B-kat.juhiload
¤ Avatud suhtleja
¤ Kontori tarkvara kogemusega
¤ Põletav soov areneda ja õppida uusi suundi kohvimaailmas
Kaasaegseid töövahendeid.Head ja stabiilset sissetulekut.Väga toetavat kollektiivi.Huvitavaid väljakutseid ja enesetäindus võimalusi.
Palun sisesta siia oma küsimus. Küsimus ilmub tööpakkumisel nähtavale kohe, kui tööpakkuja on sellele vastanud. Sinu e-maili aadress jääb seejuures tööpakkumise vaatajatele varjatuks.
NB! Tegemist on avaliku päringuga. Küsimused-Vastused on nähtavad kõikidele CV Keskuse kasutajatele ja võivad olla leitavad otsingumootorite kaudu.
Lisame kirja lõppu automaatselt lingi tööpakkumisele.