Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518310

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Salongis klientide teenindamine.
Kaupade väljastamine klientidele.
Kaupade vastuvõtmine ja paigutamine laos.
E-kirjadele vastamine.
Ostutellimuste koostamine.
Töö on sobilik meesterahvale.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus müügis. Kasuks tuleb eelnev töökogemus tööriistade ja kinnitusvahendite müügivaldkonnas.
Hea eesti-ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb vene ja soomekeele oskus.
Suurepärane suhtlemisoskus.
Valmisolek töötama igapäevaselt kontoris.
Arvutikasutamisoskus (Word, Excel, Powerpoint jne)
Kasuks tuleb StandardBooksi kasutamisoskus.

Ettevõte pakub

Hea ja stabiilne meekond.
Konkurentsivõimelist ja kindlat tasustamist.
Tööd esmaspäevast reedeni.
Stabiilset tööd Tallinnas rahvusvahelises korporatsioonis.
Kaasaegseid töötingimusi.
Tööks vajalikke vahendeid.

Lisainfo

Lisainfo korral pöörduda telefonil 50 45 235 või emaili villu(at)senco.ee

Tööpakkumise number
#518310

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2018

Mechelin Eesti OÜ esindab Eestis alates 1997 aastast alljärgnevaid kaubamärke: Senco, Aerfast, Mafell, DeWalt, Panasonic, Camo, Expandet, Starmix, Stinger, Fein, Norsaw.
Põhitegevusaladeks on erinevate tööriistade ja kinnitusvahendite hulgi-ja jaemüük.

Vaata rohkem