Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641897

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesanneteks on:

* klientide vajaduste välja selgitamine ja nõustamine,
* toodete esitlus ja müük,
* müügilepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

Saada oma CV, kui:

* Sul on hea enesedistsipliin,
* oled täpne ning korrektne,
* Sulle sobib liikuv töö,
* omad B-kategooria lube.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

* kindlat tööd,
* võimalust väga hästi teenida,
* kvaliteetset koolitust ning väljaõpet,
* erinevaid motivatsiooni programme.

Tööpakkumise number
#641897

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

Lux Eesti on ligi 50 riigis tegutseva rahvusvahelise kontserni Lux International AG esindus Eestis. Tegutsenud alates 2004. aasta algusest. Tegevusalaks on kvaliteetsete koduseadmete müük. Tootevalikusse kuuluvad puhastussüsteemid, õhupuhastajad, mikrotooted. Seoses ettevõtte kasvuplaanidega, otsime oma mõnusasse kollektiivi uusi töökaid kolleege!

Vaata rohkem