Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242388

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne teenuste telefonimüük
Klientide kindlustushuvi välja selgitamine, kindlustuspakkumuste koostamine
Klientide nõustamine
Andmebaasi haldamine ja täitmine
Müügieesmärkide saavutamine

Ootused kandidaadile

müügitöö kogemus, sh telefonimüük
optimistlik suhtumine müügitöösse
väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
aktiivsus
kohusetundlikus, ausus, järjepidevus
arvutikasutamise kogemus (internet, teksti- ja tabeltöötlus, e-post)
väga hea eesti keele või vene keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja võimalusterohket tööd
positiivset ja toetavat töökeskonda
pidevalt tööalast täiendamist
motiveerivat töötasu vastavalt tulemustele

Lisainfo

Kasuks tulevad kindlustusalased eelteadmised.Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse.

Tööpakkumise number
#242388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2011
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
esitage omapoolne palgasoov

KindlustusEst Kindlustusmaakler OÜ tegevusalaks on kindlustusvahendus ja sellega seonduv konsultatsioon. Tegutseme Eesti turul alates aastast 2000. Meie professionaalset teenindust väärtustab üle 3000 äri- ja 19 000 erakliendi. Kindlustusmaaklerluse turul oleme saavutanud 4. positsiooni. Ootame meie meeskonda uusi liikmeid, kes jagavad meie väärtusi, olles usaldusväärsed, tulemuslikud ja edumeelsed ning soovivad aidata kaasa meie missiooni: "kõik kindlustusest" elluviimisele.

Vaata rohkem