Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665280

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi reklaamtoodete (valgusreklaamide) MÜÜGISPETSIALISTI

KALLIS KANDIDEERIJA.

KUI SUL PUUDUB VARASEM MÜÜGIKOGEMUS SIIS SEE TÖÖKOHT EI OLE SINULE.

Millised on Sinu tööülesanded?

- Müügi- ja tuundusstrateegia väljatöötamine ning elluviimine
- Müügi- ja turunduseelarve koostamine
- Uute klientide iseseisev otsimine
- Müügisuhete loomine ning hoidmine
- Müügiläbirääkimiste pidamine
- Edukad müügitehingud

Ootused kandidaadile

- SUL PEAB OLEMA VARASEM MÜÜGIALANE KOGEMUS!
- Et Sa valdad hästi nii eesti kui ka inglise keelt (kasuks tuleb soome ja rootsi keele oskus)
- Et Sa oled asjalik, kohusetundlik, julge, hakkaja ning tulemustele orienteeritud
- Et Sa oled hingelt müügiinimene

Ettevõte pakub

- Töösuhet noores, kuid kiiresti arenevas ettevõttes
- Nooruslikku, toetavat ning sõbralikku kollektiivi
- Stabiilset ning konkurentsivõimelist töötasu
- Eneseteostusvõimalusi
- Huvitavat, rutiinivaba ning pingelist tööd

Kui Sa tundsid, et see töökuulutus Sind kõnetas ning Sa soovid anda oma siira panuse SignMakeri edukaks müügitööks, siis ära oota ja võta meiega kiiresti ühendust!

kevin(at)signmaker.ee

Tel. 5500503

Harjumaa / Peetri

Tööpakkumise number
#665280

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 1400 - 4000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
27. august 2020

SignMaker on kiiresti arenev nooruslik väikeettevõte, kelle põhitegevuseks on reklaamtoodete (eelkõige valgusreklaam) tootmine ning vahendamine.
Me toodame ja müüme kvaliteetseid reklaamlahendusi, mis täiustavad klientide äritegevust. Lühikese ajaga oleme end Eesti turul tõestanud ning nüüd on meie eesmärgiks jõuda ka Põhjamaade turule ning olla arvestatav valguslahenduse pakkuja ning eelistatuim koostööpartner nii meie klientide kui ka tarnijate jaoks.

Vaata rohkem