2023-08-23 14:48:55

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi positiivse ellusuhtumisega ja rõõmsameelset müügispetsialisti, kelle kirg on suhtlus ja kelle silmad lähevad särama, kui saab kliente abistada. Uuelt töötajalt eeldame eelnevat müügitöö kogemust ja valmisolekut suhelda vene keeles.

Tööülesanded:

  • Nõustad erakliente telefoni- ja e-kirja vahendusel
  • Aitad kliendil poolelijäänud laenutaotlust telefonis vormistada
  • Otsid kliendiga koostöös sobivaima personaalse finantslahenduse

Ootused kandidaadile

Keda me otsime:

  • Sa oled julge ja Sulle meeldib suhelda
  • Oled positiivse ellusuhtumisega
  • Oled eesmärkidele ja tulemustele orienteeritud
  • Sul on varasem kogemus müügitöös
  • Oskad eesti, vene ja inglise keelt

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Töökeskkonda, kus saad võtta vastutust oma töö eest
  • Sõbralik ja avatud töökeskkond ja kokkuhoidev tiim
  • Tasuta parkimine Ülemiste City-s kontori kõrval
  • Võimalus teha osaliselt kaugtööd (50% ulatuses)
  • Anonüümne nõustamisteenus „Võõras Sõber“
  • Tervisekindlustus ja/või spordikompensatsioon
  • Tasuta puuviljad, mahlad ja smuutid kontoris
  • Põhitöötasu + boonus vastavalt oma töötulemustele

Kui eelkirjeldatu Sind kõnetab, siis saada meile oma CV ja kirjeldus, miks soovid meiega liituda. Konkurss kestab kuni vaba ametikoha täitumiseni. Töö toimub 8-tunniste vahetustega (E-R kell 9.00-17.00).