Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62783

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infoatlas AS poolt pakutavate eritoodete tutvustamine ja aktiivne müük
Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
Kliendilepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

Särasilmne ja julge suhtleja
Kohusetundlik ja visa
Tulemustele orienteeritud
Hea eesti keele oskusega kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

Rõõmsameelset ja motiveeritud meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi
3-päevast baaskoolitust
Palju huvitavat ja rutiinivaba tööd
Võimalust eneseteostuseks
Tubli töö eest väärilist tasu (põhipalk + tulemuspalk)

Lisainfo

Vaimne ja ealine küpsus annab eelise

Tööpakkumise number
#62783

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
21. märts 2006

Seoses projektide arendamise- ja töömahu suurenemisega otsib personaalset infoteenust pakkuv AS INFOATLAS oma sõbralikku meeskonda särasilmseid ja töökaid müügispetsialiste

Vaata rohkem