Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301695

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Aktiivse müügi teostamine;
- Uute klientide leidmine ja kliendisuhete loomine ning kliendibaasi aktiivne laiendamine;
- Kliendiläbirääkimiste pidamine ja lepingute ettevalmistamine;
- Hinnapakkumiste tegemine ja tellimuste vormistamine;

Ootused kandidaadile

- Oskus esitleda iseennast, ettevõtet ja müüdavat toodet konkurentsitingimustes;
- Varasem kogemus toiduainete valdkonnas ja/või horeca sektoris;
- Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, argumenteerimisvõime;
- Kasuks tuleb inglise keele ja vene keele oskus;
- Positiivne ellusuhtumine;
- Täpsus, korrektsus ja ausus;
- "B"-kategooria juhilubade olemasolu või isikliku sõiduauto kasutuse võimalus;

Ettevõte pakub

- Avatud karjäärivõimalused kasvavas ettevõttes;
- Eneseteostusvõimalused nooruslikus kollektiivis;

Tööpakkumise number
#301695

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
13. märts 2013

Fruit Xpress OÜ on asutatud 2008.a. ning 2012. a. aprillis laiendanud oma tegevust HoReCa sektorisse. Arenev ettevõte pakub toitlustusega tegelevatele firmadele kõrgkvaliteetset kaupa, tagades tarnekindluse ja professionaalse teeninduse. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad hotellid ning tipprestoranid.

Vaata rohkem