Värsked tööpakkumised

Müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188236

Tööpakkumise number

188236

Töö kirjeldus

• kaalude printimisseadmete müük
• klienditeenindamine
• olemasolevate klientidega tegelemine ja uute klientide otsimine
• kulutarvikute müük
• eelarvete koostamine
• vajadusel komandeeringud Lätti

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus toiduainetööstuses
• tehniline haridus (vähemalt kutseharidus)
• väga hea Inglise või saksa keele oskus nii kõnes kui kirjas
• vene keel suhtlustasandil
• enesekehtestamisvõime
• oskus juhtida oma aega
• kriitika- ja stressitaluvus
• probleemide lahendamise oskus
• meeskonnatöö oskus/kogemus
• arvutioskus: exel, world

Ettevõte pakub

• tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• sülearvuti, mobiiltelefon, ettevõtte auto kasutamine
• koolitused Lätis
• meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Omalt poolt pakume:

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2009

CV-ONLINE kliendiks on Monilaite-Thomeko Machinery OÜ.
Firma on spetsialiseerunud seadmete, materjalide ja lisavarustuse müügile toiduainete jae- ja hulgikaubanduse, toiduainetetööstuse ja toitlustuse valdkonnas. Tootevalikusse kuulub lai valik kaalusid.
Ettevõtte jaoks on oluline roll lisaks müügile ka järelteenindus.
Antud ettevõtte poolt on esindatud maailmas hästi tuntud kaubamärgid: Bizerba, Eloma, Eurogrill, Frymaster, Harting, Henny Penny, ISA, Lincoln, Scotsman, Taylor, Jubilee, Koneteollisuus, Comenda, Linpac jt.