Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153168

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saare Golf Travel müümine vastavalt ettevõtte strateegiale ja müügi / turundus kontseptsioonile. Organiseerima uusi müügikanaleid, pidama läbirääkimisi ja sõlmima koostöö lepinguid läbi mitmekesise müügitegevuse äri- ja eraklientuuri ning turismibüroode või muude vajalike organisatsioonidega Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja Euroopas. Müüma golfiklubi erinevaid tooteid (erinevaid golfi pakette, hommikusööki, lõunasööki, õhtusööki, erinevad üritusi, korporatiiv- üritusi, seminare, konverentse, eraisikute pidusid, sünnipäevi, pulmi ning cateringi) golfiklubi restoranile määratud kliendi sihtgruppidele.

Ootused kandidaadile

  • ENERGILINE, RÕÕMSAMEELNE
  • KIIRE KOHANEMISVÕIMEGA
  • ORGANISEERITUD, ERIALASED TEADMISED
  • HEA SUHTLEJA
  • KORRALIK
  • EELNEV KOGEMUS

Meeldivat töökeskonda sõbralikus kollektiivis, erinevaid erialaseid koolitusi, konkureerivat palka.

Tööpakkumise number
#153168

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
23. mai 2008

Suvel avatakse Kuressaare linna servas uus golfikeskus koos kaasaegse klubihoonega mille teisel korrusel asub suurepärase vaatega a la carte restoran. Restorani gastronoomilist tegevust juhendab tippkokk Michael Bhoola restoranist Pegasus.

Vaata rohkem