Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65802

Müügispetsialist / projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- mehhaanikagrupi toodete (tihendid, tihendimaterjalid,liitmikud,soojusvahetid,jne...) müügitöö planeerimine ja organiseerimine;
- suhtlemine Soomes asuva partneri ja tootjafirmade töötajatega;
- oma vastutusalas olevate toodete reklaam ja reklaammaterjalide valmistamise organiseerimine;
- aktiivne müük ja müügi seire;
- osalemine ettevõtte arendamises ja müügi toetamine Baltimaades.

Ootused kandidaadile

- soovitav aktiivse müügitöö kogemus;
- soovitavalt üldine tehnikaalane või mehaanika-või energeetikaalane haridus;
- eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, soovitav ka soomekeelse suhtlemise oskus;
- arvutikasutamise oskus ,
- juhiloa olemasolu;
- iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja tulemusele suunatud iseseisvat tööd;
- töövahendid: auto, arvuti, kommunikatsioonivahendid;
- töötulemusele vastavat palka;
- tootekoolitust

Lisainfo

Tööotsijalt ootame avaldust tööle asumiseks, CV-d koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#65802