Värsked tööpakkumised

Müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171893

Tööpakkumise number

171893

Töö kirjeldus

Müügispetsialist vastutab ladusa müügitöö eest läbi aktiivse kliendisuhtluse ja dokumentatsiooni haldamise.

Nõudmised kandidaadile

• Sobiv kandidaat on keskeri haridusega (soovitavalt ärijuhtimine või majandusalane, haridus võib olla ka omandamisel )
• Meeskonda ootame iseseisva tööoskusega, initsiatiivikat, tulemustele orienteeritud, täpsust ja süsteemsust hindavat kolleegi, kes tuleb toime nii kiiret lahendamist vajavate probleemide kui rutiinsete tööülesannetega.
• Vajalik on väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus.

Pakume töötajale, kes läbi professionaalsuse ja heade töötulemuste saavutab seatud eesmärgid, arenemisvõimalust ning suuremat vastutust. Samuti ettevõtte müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.

Lisainfo

Töö eeldab valmisolekut väliskomandeeringuteks.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2009

AS Pärnu Plaaditehas on Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas oma tegevust 1985. aastal. Ettevõtte toodab ja müüb puitlaastplaati ning profiilservaga põrandakilpi " PÄRNU FLOOR". Tehase tootmisliini võimsus on 48 000m³. Töö tootmises toimub 2-4 vahetuses, sõltuvalt tootmisprotsessi iseloomust. Peamised investeeringud on suunatud ettevõtte tehnilise taseme tõstmisele ja kaasajastamisele. Suurt tähelepanu on pööratud plaadi kvaliteedi seiresüsteemidele, samuti on jätkuvalt kasvatatud plaadi lahtilõike võimsusi. Tehase toodangule teostab püsikontrolli VTT (Technical Research Centre of Finland), kelle poolt antud sertifikaat kinnitab tehase toodangu vastavust klassile E1. Ettevõttes on toimiv kvaliteedijuhtimise süsteem, mis on sertifitseeritud DNV poolt ISO 9001 nõuete alusel.