https://www.cvkeskus.ee/23520

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügispetsialist-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23520

Tööpakkumise number

23520

Töö kirjeldus

Ülesandeks on COLLECT“ teenuste (www.collect.ee) aktiivne esitlemine ja pakkumine ettevõtetele, sellekohaste läbirääkimiste pidamine ettevõtete raamatupidajate, finantsjuhtide ja juhtidega ning teenuslepingute sõlmimine.

Konkursi edukaks läbimiseks saata lühivormis essee Collect OÜ teenuste müügivõimalustest.


Nõudmised kandidaadile

Aktiivse müügitöö kogemus ja motivatsioon, kõrge tööpinge ja rutiinitalumise võime, ettevõtlikkus ja iseseisvus, oskus suhelda vabalt ja vahetult eesti ja vene keeles. Soovitavalt eelteadmistega juridicast ja raamatupidamisest.


Ettevõte pakub

Võimalust töötada stabiilses kõrge organisatsioonikultuuriga edukas äriettevõttes; tööks vajalikku koolitust ja motiveerivat palgapaketti.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11 aprill 2003
Kuulutus sisestati:
28 august 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

COLLECT OÜ on tegutsenud Eesti inkassoteenuste turul alatest 1993.a. Pikaajalise tegevuse käigus on meie klientide seas olnud enamus Eesti ettevõtetest, kelledest paljudega jätkame aktiivset koostööd ka praegu. Meie pikaajaline kogemus klientide vajaduste tunnetamisel viis tervikliku krediidihaldusteenuse väljaarendamiseni 2002.a. kevadel. Käesoleval ajal osutab COLLECT OÜ pidevat krediidihaldusteenust ligemale 60 ettevõttele. Ettevõtte väga kiire areng nii uute töökohtade kui käibe kasvu osas lisab meile kindlust, et krediidihaldusteenus on uudne, vajalik ja efektiivne, ühesõnaga hea.