Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297816

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. jaanuar 2013
Kuulutus aegub:15. veebruar 2013

Töö kirjeldus

kelle peamine tööülesanne on ettevõtte toodangu müük vastavalt müügieelarvele ning klientide müügialane teenindamine. Töökoht asub Mäos Järvamaal.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskeriharidust (eelistatult tehniline)
  • vähemalt kahe aastast isikliku ning aktiivse müügitöö kogemust
  • väga head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
  • kliendikesksust ja keskendumist tulemustele
  • väga head eesti ja head inglise keele oskust kõnes ning kirjas
  • head arvuti kasutamise oskust (Microsoft Windows 2000/XP, MS Office)

Ettevõte pakub

  • tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
  • väljaõpet ja kaasaaegset töökeskkonda
  • tööpanusele vastavat töötasu ja ettevõttepoolseid lisahüvesid

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus klaasivaldkonnas
  • tehniliste jooniste lugemise oskust
  • soome keele oskus

Tööpakkumise number
#297816

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2013

Saint-Gobain Glass Estonia SE toodab ja paigaldab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile enamlevinud automarkidele. Glassolutions Baltiklaas on osa ülemaailmselt tegutsevast ettevõttest SAINT-GOBAIN. Glassolutions Baltiklaas on suurim klaaspakettide, tuletõkkeklaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis.

Vaata rohkem