Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #647213
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Müügispetsialistina on Sinu tööks klientide nõustamine, sissetulevate päringute haldamine ja müügipakkumiste koostamine, kliendisuhete arendamine ning hoidmine, uute kontaktide loomine, müügijuhtide igapäevane toetamine. Hea suhtlejana oskad leida kiiresti ühise keele klientidega, selgitada välja nende vajadused ja leida lahendused.

Nõudmised kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega
Räägid väga heal tasemel eesti keelt, inglise ja vene keelt suhtlustasemel
Sulle meeldib suhelda klientidega otsekontakti luues, e-maili kui ka telefoniteel
Oled aktiivne meeskonnamängija
Sul on hea kuulamis-, suhtlemis- ja veenmisoskus
Tuled toime pingeliste olukordadega
Valdad hästi MS Office tarkvara
Oled kiire õppija

Pakume Sulle vaheldusrikast ja huvitavat tööd. Suurepäraseid vüimalusi arendada oma teamisi ja oskusi ning liikuda müügijuhi positsioonile.

Tööpakkumise number
#647213

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2020

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem