Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63349

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • TEREX ehitusmasinate müük Põhja-Eesti piirkonnas
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Müügitegevuse planeerimine koostöös müügijuhiga
  • Klientide professionaalne nõustamine TEREX ehitusmasinate alal

Ootused kandidaadile

  • Omad rasketehnika müümise kogemust
  • Soovid anda oma panuse ettevõtte arengusse, müües maailma absoluutset tipptehnikat
  • Valdad vene ja inglise või saksa keelt kõnes ja kirjas (töö sobib ka vene rahvusest inimesele, kes oskab suhtlustasandil eesti keelt)
  • Oled väga hea kandidaat, kui Sul on suurepärane suhtlemisoskus, tehnikahuvi, pead kinni kokkulepetest ja tähtaegadest ning Sind motiveerib tulemuste saavutamine

  • Väljakutseterikast ja liikuvat tööd rahvusvahelise taustaga ettevõttes, asukohaga Tabasalus
  • Täiendkoolitusi nii Eestis, Lätis kui Saksamaal
  • Põhipalka ja töötulemustest sõltuvaid boonuseid
  • Ametiautot ja teisi tööalaseks eduks vajalikke vahendeid

Tööpakkumise number
#63349