Värsked tööpakkumised

Müügisektetär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105370

Tööpakkumise number

105370

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine (kohvijookide pakkumine ja toodete-teenuste tutvustus)
Tellimuste vastuvõtmine, vormistamine, logistikule edastamine
Klientide ja partnerfirmadega suhtlemine telefoni, e-maili teel
Juhi assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

Positiivne, rõõmus eluhoiak
Abivalmidus, ausus ja initsiatiivikus
Vene keele oskus kõnes
Inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Elementaarne arvutioskus

Ettevõte pakub

Seltsiks nooruslikku meeskonda
Korralikku väljaõpet
Lisaks palgale müügipreemiaid
Väga häid karjäärivõimalusi tõsiselt kiiresti arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2007
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 7000 EEK kuus

Oü Kuldkohv on 10 aastase kogemusega müügiettevõte.
Meie tiimis on märgatav elurõõmus suhtumine oma töösse.
Samas iseloomustavad meid sõnad: proffessionaalsus ja tasemel klienditeenindus ning ülitempokas areng. Oleme poole aasta jooksul kasvatanud oma meeskonna 4 kordseks!
Nüüd otsime oma meeskonda MÜÜGISEKRETÄRI.
Lühidalt meie tegevusest: pakume Tchibo (maailma 4. tootja) kohvi, Saeco (maailma 1. tootja) masinaid ja kõiki sellega seotud teenuseid peamiselt HoReCa (hotellid, restoranid, catering) klientidele ja büroodele, et inimestel oleks tööjuures mõnusam.