Värsked tööpakkumised

Müügisekretäri

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118843

Tööpakkumise number

118843

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on ettevõtte asjaajamise korraldamine, sh:
- dokumentide vormistamine, kirjavahetuse korraldamine ja haldamine
- ettevõtte telefoniside korraldamine
- arvete ja tellimuste vormistamine
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine, uute klientide leidmine
- müügimeeskonna assisteerimine
- nõupidamiste ettevalmistamine, teenindamine
- muud töö iseloomust tulevad ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et kandidaadil on:
- müügisekretäri ametialased teadmised ja oskused
- arvuti kasutamise oskus kontoritööks vajalikul heal tasemel
- hea suhtlemis- ja enesevaäjendusoskus
- väga hea eesti keele oskus
- inglise ja vene keele oskus suhtlemiseks vajalikul tasemel
- isiklik initsiatiiv, koostöövõime ja teotahe.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
- töökohta kaasaegse töökeskkonnaga stabiilses ettevõttes
- võimalust oma loomingulisuse kasutamiseks
- ühtehoidvat meeskonda
- korralikke töövahendeid
- tööks vajalikku täiendkoolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- erialane kutse- või kõrgharidus

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Simplika on CVO Gruppi kuuluv tööjõuvahendusfirma.

Meie Kliendiks on 80- aastase ajalooga Skandinaaviamaade juhtiv piltpostkaarte valmistav suurettevõtte. Tänu piiramatule pildimaterjali valikule, tunnustatud tekstiautoritele, kõrgele trükitehnikale, läbimõeldud müügistrateegiale ja hästi toimivale müügivõrgule on firma saavutanud Eestis postkaardialal juhtpositsiooni.