Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798965

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste sisestamine, kinnitamine ja haldamine, müügiarvete tegemine

  • Suhtlemine Eesti ja eksportklientidega

  • Sisekommunikatsioon, üldtelefonile ja e-postile vastamine

  • Dokumendihaldus, bürootarvikute tellimine

  • Külaliste vastuvõtt

Ootused kandidaadile

  • Omad vähemalt keskharidust

  • Omad head suhtlemisoskust ja avatud mõtlemist

  • Oled iseseisev, kohusetundlik ja täpne

  • Omad heal tasemel eesti ja inglise keele oskust, nii kõnes kui kirjas

  • Kasuks tuleb muu võõrkeele oskus (saksa, vene)

  • Oled vilunud MS Office kasutaja

  • Tuled tööle heas tujus ja Sinuga saab arvestada

  • Eelistad tervislikke eluviise

Ettevõte pakub

  • Toetavat meeskonda

  • Väljaõpet

  • Oskustele väärilist töötasu

  • Ametialaseid koolitusi

  • 35 päeva aastas puhata

  • Ühiseid üritusi

Lisainfo

Tööeg ja koht:
E-R 7.30-16.00
Ruusi tee 12, Suure-Jaani, Viljandimaa

Tööpakkumise number
#798965

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
1. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem