Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137843

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööaeg E-R 8.30-17.00
Tööülesandeks on telefonisuhtlus klientidega, kaubatellimuste võtmine ja tellimuste sisestamine, telefonimüük.

Ootused kandidaadile

Eeldame head suhtlemisoskust, head personaalarvuti kasutamisoskust, kasuks tuleb venekeeleoskus

Ettevõte pakub

meeldivat töökeskonda ja töökaaslasi
tööpanusest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#137843

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja kaugtoitlustamine.

Vaata rohkem