Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296796

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte müügitöö assisteerimine
- klientidega suhtlemine (inglise keeles)
- tellimuste vastuvõtmine ja vormistamine ning nende täitmistähtaegade jälgimine
- materjalide tellimine
- arvete ja pakkelehtede koostamine
- maksetähtaegadest kinnipidamise jälgimine ja meeldetuletuste saatmine
- transpordi korraldamine

Ootused kandidaadile

- kõrgem või kesk-eri haridus
- varasem töökogemus tootmis- või müügivaldkonnas
- inglise keele oskus väga heal tasemel (kõnes ja kirjas)
- arvutiprogrammide kasutamise oskus heal tasemel
- kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, positiivsus, hea suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus
- kiire õppimisvõime

Kasuks tuleb:
- teadmised raamatupidamisest ja logistikast
- saksa keele oskus

Ettevõte pakub

- Võimalust teostada end edukas rahvusvahelises ettevõttes
- Hulka väärtuslikke kogemusi
- Kindlat tööd

Lisainfo

Konkursil kandideerimiseks saada oma CV ja palgasooviga motivatsioonikiri: lifejackets(ät)lade.ee, teema: Kandideerimine.

Kuulutus kehtib kuni 31. jaanuarini 2013.a. Lisainfo: tel 5110553

Tööpakkumise number
#296796

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2013

Pakpoord OÜ on päästevestide ja -vahendite tootearenduse, tootmise ja müügiga tegelev rahvusvahelise haardega ettevõte. Meie müügimeeskonna tähtsaim ülesanne on klientide kõrgetasemeline teenindamine, mille üheks eelduseks on väga hea koostöö. Kui soovid osaleda Pakpoord OÜ arengus, oled oodatud kandideerima tööle ettevõtte Tartu kontorisse.

Vaata rohkem