Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153623

Tööpakkumise number

153623

Töö kirjeldus

Pakume tööd aktiivsele inimesele, kelle töö sisaldab nii müüki, klienditeenindust, toodete müügiettevalmistust kui sekretäritööd. Kasuks tuleb võime tegeleda ka uute projektidega n.ö tootjast tarbijani.

Nõudmised kandidaadile

Müügisekretäri peamised tööülesanded:

• tellimuste vastuvõtmine, töötlemine ja komplekteerimine;
• klientide teenindamine ja müügiprotsessi läbiviimine müügiesinduses;
• vajadusel müügitegevuse läbiviimine klientide juures;
• hanketellimuste koostamine, suhtlemine hankijatega;
• sissetulevate ostuarvete sisestamine arvutisse;
• kauba vastuvõtmine ja väljastamine;
• kauba eksponeerimine müügiesinduses;
• firma tegevusega seotud asjaajamine;
• ametialase kirjavahetuse pidamine, vajadusel probleemide lahendamine;
• müügipakkumiste koostamine;
• abi turunduskampaaniate läbiviimisel;

Vajalikud oskused ja omadused:

• aktiivsus ja algatusvõime;
• tulemustele orienteeritus;
• sihikindlus ja täpsus;
• vastutus- ja otsustusvõime;
• võime iseseisvalt töötada;
• hea suhtlemisoskus;
• ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus;
• hea arvuti kasutamise oskus;
• inglise keele oskus vähemalt algtasemel (soov. kesktasemel)
• B-kat juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

• Eneseteostuse võimalust
• Häid töötingimusi
• Sõbralikku õhkkonda
• Huvitavat ja mitmekesist tööd
• Võimetele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerijate CV-d ootame 6.juunini 2008, palume lisada oma foto ja palgasoov.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
27. mai 2008

Kaviko Kaubanduse OÜ on tegutsenud alates 1995. aastast. Varasem tegevusvaldkond bürootarvete müük on asendunud spetsialiseerumisega kitsamatesse valdkondadesse - alkomeetrite müük, hooldus ja kalibreerimine, notaritarbed jms. Teise suunana tegeleme peamiselt Tallinnas ja Harjumaal eripuhastustöödega, milleks on illegaalsete grafitite eemaldamine.