Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22362

Tööpakkumise number

22362

Töö kirjeldus

• müügiplaanide koostamine;
• müügitellimuste ja kliendiregistri pidamine;
• dokumentide haldamine;
• klientide nõustamine ja suunamine telefoni teel;
• kirjavahetuse pidamine;
• bürootöö organiseerimine;
• linna parima kohvi keetmine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kolm viimast aastat oled nautinud müügisekretäri tööd;
• päeva teeb sinu jaoks ilusaks edukalt sooritatud müük;
• jagad kolleegidele igal ajal nõuandeid Word, Excel ja Outlook programmide kasutamisel;
• omad kõrgkooli diplomit või seda hetke on oodata lähimas tulevikus;
• oled edukalt juhendanud väikest meeskonda ja naudid viljakat koostööd kolleegidega;
• sind on märgatud kui polüglotti, kes suhtleb vabalt inglise keeles, naudib vestlemist vene keeles ning tunneb pidevat vajadust uute keelte õppimise järele;
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind sõnaühendiga “töökas mesilane”.

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku müügiassistendina ja pakume enda poolt selgeid tulevikku suunatud arenguperspektiive. Sind ootab ees töötasu katseajal 4500 krooni, mis pärast nelja kuu möödumist kasvab märgatavalt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2003
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2003

edukat professionaalsete valgustite jae- ja hulgimüügiga tegelevat ettevõtet, mis on loodud 1994.aastal. Firma eesmärgiks on klientide rahulolu tagamine ning liidri positsiooni hoidmine turul. Ettevõte teostatud töid on võimalik näha kõikjal Eestis, Venemaal ning teistes välisriikides.