Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185015

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müügisekretäri rahvusvahelisse tootmisettevõttesse ja kelle tööülesanneteks on:
* Telefonikõnedele vastamine ja edasisuunamine;
* Kirjavahetuse koordineerimine;
* Ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine.
* Aktiivne müügitöö (kliendibaasi suurendamine ja haldus, müügipakkumiste tegemine, klientidega suhtlemine).

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev sekretäri -ja müügitöö kogemus.
Väga hea eesti ja inglise keele oskus, soome keel suhtlustasandil;
Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus;
Hea suhtlemisoskus;
Vanus vähemalt 25 eluaastat.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd;
Kaasaegseid töötingimusi;
Meeldivat töökollektiivi;
Motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#185015