Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66600

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teenuste/toodete tutvustamine ning aktiivne ja tulemuslik müük telefoni teel
  • kliendisuhete hoidmine, arendamine ning uute klientide aktiivne otsimine
  • klientide professionaalne, lahke, meeldiv ja operatiivne teenindamine
  • telefonile vastamine
  • hinnapakkumiste koostamine
  • lepingute sõlmimine klientidega ja edastamine
  • jooksvate küsimuste lahendamine
  • turunduskampaaniate korraldamine
  • müügitöö efektiivsusele ja tulemuslikkusele aktiivne kaasaaitamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev aktiivmüügi töökogemus
  • teadmised müügitehnikatest
  • soovituslikult kokkupuude reklaamvaldkonnaga
  • vanus alates 23 a.
  • eesti ja vene keele valdamine, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, hea esinemis- ja läbirääkimisoskus
  • VEENVUS, loovus, tööaktiivsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • kuulmisoskus ning arukas argumenteerimisoskus
  • iseseisev tööstiil
  • tulemuslikkusele orienteeritus ning järjekindlus eesmärkide saavutamisel
  • planeerimisoskus, kiire reageerimisvõime ja otsustusvõime
  • oskus leida kiire lahenduse ka kõige nõudlikumale kliendile
  • hea arvuti kasutamisoskus (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • väga hea pingetaluvus
  • rõõmsameelsus, ausus, usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega
  • valmisolek pingeliseks ja aktiivseks müügitööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja suhtlemisrohket tööd arenevas firmas
  • võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja edukaks karjääriks
  • meeldivat ja töökat kollektiivi
  • kaasaegset ja stiilset töökeskkonda
  • mobiilkõnede kompensatsiooni
  • head põhipalka + tulemustest sõltuvat lisatasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • isikliku auto olemasolu
  • erialane haridus

Tööpakkumise number
#66600