Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342883

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügipakkumiste koostamine, edastamine ja järelkontroll
  • müügitellimuste vastuvõtmine, vormistamine ning tagasiside andmine
  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine, kliendirahulolu tagamine
  • tööstusosakonna müügitöö igakülgne toetamine eesmärkide täitmisel

Tööaeg E-R 8:00-16:30

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskeriharidus
  • oled täpne töös, hea suhtlemisoskusega, aus ja kohusetundlik
  • arenemis- ja meeskonnatöövõimeline
  • eesti keele valdamine ning inglise ja vene keel suhtlustasandil
  • oskus süstematiseerida ja analüüsida informatsiooni

Kasuks tuleb
  • tehnilise müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavaid väljakutseid rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust erialaselt areneda ja initsiatiivi näidata
  • kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi
  • erinevaid motivatsioonipakette

Tööpakkumise number
#342883

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
16. mai 2014

SLO Eesti AS on juhtiv elektri- ja telematerjalide hulgimüüja Eestis. Soovime olla oma klientidele parim koostööpartner, tagades oma tegevusega kõrge kliendirahulolu. SLO asutati Eestis 1992 aastal, tegevust on tänaseks laiendatud 10 müügikontorini, töötajaid kokku 68. Omame suurimat toimivat tootevalikut ning keskladu.
Kuulume rahvusvahelisse kontserni Sonepar Group, mis koondab enda alla elektritarvikutega seotud hulgimüüjaid 36 erinevas riigis. Sonepar on maailmas juhtiv elektri- ja telematerjalide hulgimüüja.

Vaata rohkem