Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58538

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on seotud Chrysler/Jeep ja Dodge müügitegevuse administreerimisega

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
teadmised kaasaegsest klienditeenindusest
arvutioskus
väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
eesti keele ladus valdamine ja inglise keele oskus
koostööle orienteeritus
esinduslikkus
ausus, loojalsus, iseseisvus, pingetaluvus
süsteemsus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja väljakutseid
nooruslikku ja professionaalset meeskonda
head, töötulemustest sõltuvat töötasu
kandidaadil tuleb läbida kirjalik ja suuline inglise keele test

Lisainfo

Kasuks tuleb sekretätitööalane kogemus ja/või haridus ning teadmised autondusest

Otsime müügisekretäri lapsehoolduspuhkuse ajaks

Tööpakkumise number
#58538