Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146553

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Muudame koos Eesti puhtamaks!

kvaliteetse klienditeeninduse tagamine
kliendilepingute sõlmimine
müük müügisaalis
telefonidele vastamine ja kõnede suunamine
tellimuste vormistamine ja edastamine
klientide ja külaliste teenindamine

Ootused kandidaadile

kohuse- ja vastutustunne
koostöö- ja õppimisvõime ning ausus klientide ning kaastöötajate suhtes
positiivne ellusuhtumine
korrektne välimus
eesti ja vene keele oskus
soov tulla ja töötada pingeliselt koos meiega aastaid, mitte otsida lühiajalist "kogemust"

Ettevõte pakub

arenemis- ja aktiivset eneseteostusvõimalust
avarat suhtlemisvõimalust paljude inimestega
kaasaegset töökeskkonda
tulemustest sõltuvat töötasu
toredaid kolleege tööl ja mõnusaid hetki nendega koos vabal ajal

Lisainfo

Kasuks tuleb ka ingliskeele oskus.

Tööpakkumise number
#146553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + lisatasu vastavalt töötulemustele

15 aastat professionaalsete puhastusvahendite, koristustarvikute ja puhastusmasinate müüki. Ela Puhtalt!

Vaata rohkem