https://www.cvkeskus.ee/365548

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #365548

Müügisekretär

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on müügitegevuse toetamine läbi müügimeeskonna igakülgse abistamise. Sa suhtled nii kohalike kui ekspordi klientidega, administreerid tellimusi ning valmistad ette müügipakkumisi. Sa hoolitsed külaliste eest, vastutad firma igapäevase asjaajamise, info koordineerimise ning büroo haldamise eest.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt keskharidus ja paariaastane töökogemus. Sulle meeldib teiste teenindamine ning tunned end kindlalt ja mugavalt erinevates suhtlemissituatsioonides. Tööks on vajalik eesti ja inglise keele oskus, vene ja soome keele oskus tuleb kasuks. Müügisekretäri töö nõuab Sinult head suhtlemisoskust, koostöövalmidust, organiseerimisvõimet, korrektsust ja täpsust.


Ettevõte pakub

Sind ootab Prime Partneri toetav meeskond ning kaasaegsed töötingimused. Töö pakub Sulle häid võimalusi oma oskuste ja teadmiste rakendamiseks ning proovilepanekuks kiiresti arenevas ettevõttes.


Tööpakkumise number
#365548

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2014

Firma nimi peidetud

Prime Partner AS alustas tegevust juba 1996. aastal, olles seega üks vanemaid Baltikumi hulgikaubanduse ettevõtteid. Ettevõtte põhiliseks tegevusvaldkonnaks on kiire käibega tarbekaupade turustamine ja tootearendus. Prime Partner AS-le kuuluvad omaloodud kaubamärgid Smile®, Elise® ja McLean®. Lisaks enda toodete turustamisele esindab ettevõte Eestis rahvusvaheliselt tuntud kaubamärke Energizer®, General Electric®, 3M®, Airam®, Kleenair® jt. Ettevõtte peamine müügipiirkond on Eestis, samas on jätkuvalt kasvamas Läti, Soome ning teiste Baltikumi ja Skandinaavia klientide osatähtsus. Eelolevatel aastatel on ettevõtte prioriteediks müügimahtude kasvatamine eksportturgudel ning tooteportfelli jätkuv arendamine.

Vaata rohkem