Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95402

Tööpakkumise number

95402

Töö kirjeldus

Müüa ja tutvustada klientidele AS Prike poolt turustatavaid tooteid, võtta vastu kaubatellimusi ja väljastada tellitud kaubale korrektsed müügiarved, rahuldades võimalikult operatiivselt Prike klientide vajadusi ning aidates seeläbi kaasa Prike eesmärkide saavutamisele.

Nõudmised kandidaadile

  • Kui sa omad vähemalt keskharidust;
  • Kui sa omad töökogemust müügi -või assisteerimise valdkonnas;
  • Kui sa räägid väga heal tasemel eesti keelt;
  • Kui sa oled aktiivne ja abivalmis; ;
  • Kui sa pead vastu ka pingelistemas olukordades;
Siis sind me just otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände turundavas firmas, arenguvõimalust, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.
Toetame töötajate sportimist. Individuaalne motivatsiooniprogramm.

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäe tee 55a, Tallinn.
Alates 26. märts 2007.a asub AS Prike uus kontor ja ladu aadressil Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. märts 2007
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2007

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.