Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552960

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma asjalikku ja korrektset müügiassistenti, kelle tööülesanneteks on:
Müügimeeskonna assisteerimine
Tellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja edastamine
Müügiarvete koostamine ja väljastamine klientidele
Andmebaaside korrashoid, täiendamine
Reklamatsioonide lahendamine

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelnev töökogemus müügiassistendina,
rõõmsameelne ja avatud suhtleja, kes on täpne ja nõudlik oma töö kvaliteedi osas.
Suurepärane tegutseja meeskonnas
Suhtlus tasemel soome ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Stabiilset ja mitmekülgset tööd
Väljaõpet
Kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#552960

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
22. august 2018

Ettevõte tegeleb digitaaltrükiga ja on spetsialiseerunud suureformaadiliste trükiste tootmisele.
Omame kümmet trükimasinat, millega toodame reklaame laiale valikule rull- ja plaatmaterjalidele. Digitaaltrükk on tänasel päeval kiiresti arenev valdkond ja
Pixmill Estonia üritab kindlasti kaasas käia uute ja innovaatiliste lahendustega.

Vaata rohkem