Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319445

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tellimuste vastuvõtt telefoni ja e-maili teel;
- tellimuste vormistamine ja tellimuste edastamine logistikule;
- müügiarvete koostamine ja edastamine;
- töö eeldab tihedat inglisekeelset suhtlemist välispartnerite ja emafirmaga;

Ootused kandidaadile

Oled hea kandidaat kui oled:
- hea suhtleja;
- kohusetundlik ja täpne;
- kliendikeskne;
- kasuks tuleb eelnev töökogemus müügisekretärina või raamatupidajana;
- töö eeldab inglise keele valdamist;

- tööaeg kokkuleppel 20 h nädalas ja tööpäevad on E - N (Tulevane töötaja saab valida endale sobivad päevad töötamiseks)
- töö on tähtajaline kuni 31.12.2013
- töö sobib väga hästi majanduseriala üliõpilasele kooli kõrvalt töötamiseks;

Tööpakkumise number
#319445

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. september 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Vaata rohkem