Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55439

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte asjaajamise korraldamine (kirjavahetuse korraldamine, dokumentide haldamine, fakside käsitlemine);
- koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine;
- telefonikõnedele vastamine, suunamine;
- klientide teenindamine, hinnapakkumiste koostamine, tellimuste vormistamine;
- külaliste vastuvõtmine;
- infoliikumise korraldamine;
- kontoriruumi korrashoiu tagamine;
- meeskonna liikmete assisteerimine;
- ISO süsteemi arendamisele kaasaaitamine.

Ootused kandidaadile

- perfektne eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil;
- kiire õppimisvõime;
- hea pingetaluvus, suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
- oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest;
- initsiatiivikus, iseseisvus ja korrektsus;
- arvuti kasutamise oskus (Word, Excel) vähemalt kesktasemel.

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes;
- enesearenduse võimalust;
- konkurentsivõimelist tasu.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev kokkupuude klienditeenindusega, sekretäritöö kogemus ning saksa keele oskus.

Tööpakkumise number
#55439