Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59718

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide andmebaasi haldamine
  • kliendikaardilepingute ettevalmistamine
  • müügidivisjonide assisteerimine
  • koosolekute protokollimine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • väga hea eneseväljendusoskus eesti kõne- ja kirjakeeles
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea suhtlemisoskus
  • iseseisvus ja initsiatiivikus

Kasuks tuleb erialane haridus ja eelnev töökogemus sekretärina

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
  • arengut toetavaid koolitusi
  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

  • tööaeg E-R 8.30-17.00
  • töökoht asendajana ca 1 aastaks
  • koostöö sujumise korral tähtajatut töölepingut

Tööpakkumise number
#59718