Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28437

Tööpakkumise number

28437

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on värvide ja lakkide (trükitööstuses kasutatavad) müügiga tegeleva rahvusvahelise ettevõtte esindus, mis on Eestis tegutsenud 1992.a. alates. Konkursi korras võetakse tööle müügisekretär.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat assisteerimistöö kogemust, head inglise, soome ja vene keele oskust, arvutikasutamise oskust heal tasemel (Windows keskkond), juhilubade olemasolu, aktiivsust ja suhtlemisvalmidust. Kasuks tuleb müügialane töökogemus.

Pakume töötamise võimalust rahvusvahelises ettevõttes, täiendkoolitust väljaspool Eestit ning head töötasu, millele müügiplaanide täitmise korral lisandub boonus.

Lisainfo

Oluline on tahe teenindada kliente, kolme eelmainitud võõrkeele oskus ning valmisolek rahvusvaheliseks suhtlemiseks kontserni firmadega Lätis, Leedus, Venemaal ja Soomes. Tuleb arvestada harvade komandeeringute ning 1-2 päevaste väliskoolitustega. Igapäevased tööülesanded on kontoritööde organiseerimine, müügi ettevalmistus ning klientide teenindamine telefonitsi. Töö piirkonnaks on Eesti, Läti, Leedu ning Põhjamaad

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2004
Kuulutus sisestati:
21. märts 2004