Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110739

Tööpakkumise number

110739

Töö kirjeldus

• Viisakas klienditeenindus telefoni teel ja kontoris
• Arvete väljastamine, rahaliste toimingute kooskõlastamine
• Toodete näidiste haldamine
• Bürootöö ladusa toimimise tagamine
• Dokumentide koostamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus müügisekretärina/assistendina/klienditeenindajana
• Teadmised dokumentide vormistamisest, dokumendihaldusest ja bürootöö korraldamisest
• Väga heal tasemel eesti keele oskus ja heal tasemel vene ja inglise keele suuline oskus
• MS Office programmide tundmine heal tasemel
• Aktiivne ja loov töössesuhtumine ning arenemissoov

Ettevõte pakub

• Arenguvõimalust koos eduka ettevõttega
• Põhipalka+ tulemustasu, peale katseaega kokku keskmiselt vahemikus 12000-14000 krooni kuus (bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
31. mai 2007

M-partner Personaliotsing alustas tööd 1997. aastal. Tegutseme nii Eestis, kui ka Lätis ja Leedus. Omame väga erineva kvalifikatsiooniga töötajate valiku kogemust, alates tippjuhtidest ja lõpetatdes autojuhttidega. Vajadusel pakume Teile meeleldi abi nii personaliotsingu konkursside läbiviimsel, kui ka näiteks teie poolt valitud töötajate testimisel.

Meie klient OÜ Triston on Eesti kapitalil põhinev ehitus- ja siseviimistlusmaterjalide impordi ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis asutati aastal 1996. Ettevõttes töötab tänaseks 17 töötajat.