Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277512

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klienditellimuste käsitlemine ja müügiarvete vormistamine
- jooksva logistika küsimuste lahendamine ja dokumentide haldamine
- klientidega suhtlemine ja vajadusel probleemide lahendamine
- müügimeeskonna ja kaastöötajate abistamine ja assisteerimine

Ootused kandidaadile

- väga head suulist ja kirjaliku eesti keele oskust ning suhtlustasemel vene keelt
- sobivus meeskonnatööks
- kasuks tuleb 1C majandustarkvara kasutamise kogemus
- eelnev töökogemus büroojuhi, assistendi või müügisekretärina
- väga hea koostöövalmidus ja suhtlemisoskus
- väga hea pinge- ja rutiinitaluvus

- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd nooruslikus meeskonnas ning arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- stabiilset töötasu

Lisainfo

CV palume saata koos palganägemusega

Tööpakkumise number
#277512