Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63405

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klinkmann Eesti AS pakub tööd müügisekretärile.

Põhilised tööülesanded:

  • müügiinseneride assisteerimine, kliendiinfo andmebaasi haldamine
  • klientide nõustamine, konsulteerimine telefoni teel, E-kaubanduse haldamine
  • tellimuste vastuvõtmine, kliendilepingute sõlmimine
  • aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • hea suhtlemisoskus ja meeldiv käitumine
  • oskus ja soov teha müügitööd
  • tulemustele orienteeritus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas keskkonnas
  • konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#63405