Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143141

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:

  • müügiinseneride assisteerimine, kliendiinfo andmebaasi haldamine
  • klientide nõustamine, konsulteerimine telefoni teel, E-kaubanduse haldamine
  • tellimuste vastuvõtmine, kliendilepingute sõlmimine
  • aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • hea suhtlemisoskus ja meeldiv käitumine
  • arvuti kasutamise oskus
  • inglise ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel

Ettevõte pakub

  • tööd sõbralikus kollektiivis
  • koolitust
  • konkurentsivõimelist tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#143141

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

Klinkmann Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni, mis tegeleb elektritarvikute, tööstusautomaatika seadmete ja tarkvara hulgimüügiga ning automaatika projektlahenduste pakkumisega. Kontserni peakontor asub Helsingis, tütarfirmad Moskvas, Peterburis, Riias, Vilniuses, Kiievis ja Tallinnas. Viimase kolme aasta jooksul oleme jõudsalt arenendud ning 2006 aastal ületas kontserni käive 100 miljonit USD. Eesti turul tegutseb Klinkmann aastast 1993 ning on tänaseks jõudnud juhtivate elektripaigaldus-, kilbi- ja automaatikatarvikute tarnijate hulka.

Vaata rohkem