Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637317
Kaugtöö võimalus

Müügisekretär

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Müügidokumentide haldamine, toodete haldamine, tellimine ja sisestamine. Tellimuste vastuvõtmine ja nende täitmise korraldamine ning kontroll. Vajadusel suhtlemine klientidega ning kliendibaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Keskharidus, hea ja ladus suhtlemine eesti, vene ja inglise keeles, Positiivset ning julget ellusuhtumist. Kasuks tuleks kirg Hispaania, Itaalia, Prantsmaa kultuuri, keele ning elustiili tundma õppimise kohta.

Paindlikku töögraafikut, võimalust õppida ja areneda koos ettevõttega.

Tööpakkumise number
#637317

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

HolaEst OÜ tegeleb Vahemere äärsete toiduainete, värskete puu-ja aedviljade impordi ja jaemüügiga.

Vaata rohkem