Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64602

Tööpakkumise number

64602

Töö kirjeldus

Müügisekretäri peamine ülesanne on klientidega suhtlemine, tellimuste sisestamine, jälgimine ja müügijuhi assisteerimine.
Täpsemalt:
• Klientidega suhtlemine peamiselt telefoni, e-maili ja faksi teel
• Hotelli tubade ja lisateenuste aktiivne müük
• Tellimuste haldamine (sisestamine, muutmine ja kinnitamine)
• Internetimüügi haldamine
• Müügijuhi assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• Müügitööle orienteeritust
• Head suhtlemisoskust
• Vähemalt keskharidust
• Ausust, täpsust, vastutustunnet
• Valmidust meeskonnatööks
• Väga head eesti keele oskust, inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, soovitavalt vene ja soome keele oskust suhtlemistasandil
• Head arvutikasutusoskust.

Kasuks tuleb
• Lai silmaring
• Hotellitöö kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Kaasaegseid töötingimusi
• Huvitavat ja mitmekesist tööd
• Arenguvõimalusi kogu grupis
• Toredaid töökaaslasi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg - mai lõpp, juuni algus 2006.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2006

Hotellioperaator GoHotels OÜ kuulub AS-i Go Group, mis on Eesti suurim turismi- ja transporditeenust pakkuv valdusfirma, ühendades ning suunates ühtekokku 17 ettevõtet.

GoHotels OÜ opereerib hetkel turistiklassi kuuluvat Go Hotel Shnellit. Pikemas perspektiivis on plaanis avada veel uusi majutusasutusi üle kogu Baltikumi, et pidada sammu üha kasvava sise- ja välisturismiga Baltikumis.

Kui leiad, et tahad töötada arenevas ettevõttes ning töö on sinu jaoks puhas rõõm siis tule ja kandideeri müügisekretäri ametikohale.