Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115458

Tööpakkumise number

115458

Töö kirjeldus

Ootame laekeskuse ärisuuna meeskonnaga liituma
MÜÜGISEKRETÄRI, kelle ülesanneteks on laekeskuse ärisuuna müügimeeskonna toetamine klientide tellimuste täitmisel ja kliendisuhete hoidmisel-loomisel sh majandustarkavara Axapta kasutamine ja uue info sisestamine. Tööülesannete hulka kuuluvad ka laekeskuse tehnilise sekretäri kohustused, mis hõlmavad ärisuuna dokumendisüsteemi korraldamist ja telefoniteenindust.
Põhilisteks koostööpartneriteks on kliendihaldurid ja sekretäritöö osas ettevõtte üldsekretär.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
keskharidust, koostöövalmidust, täpsust ja kohusetundlikkust, head suhtlemisoskust ja initsiatiivikust.
Vajalik väga hea suuline ja kirjalik eesti keele ning soovitavalt suhtlemistasemel vene ja inglise keele oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet
Eeliseks on:
Müügitöö kogemus, turundusalased teadmised, majandustarkvaraga Axapta töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Pakume
huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja võimalust areneda kliendihalduriks.
Põhipalgale lisaks on võimalik teenida poolaastatasu.
Töökoht asub aadressil Tallinn, Peterburi mnt 83.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma sooviavaldus ja elulookirjeldus e-posti aadressil personal2favor.ee.
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

AS Favor on 1990a asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Laekeskuse ärisuund on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus, mille tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevatelt maailma tootjatelt.