Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169858

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Igapäevane kontoritöö korraldamine
- Osakonna infovahetuse korraldamine
- Müügidokumentatsiooni korrashoid

Ootused kandidaadile

- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Vene keele oskus suhtlustasandil
- Aktiivsus ja rõõmsameelsus
- Väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi koos rõõmsameelse müügitiimiga
- Väljaõpe/ koolitus kohapeal

Lisainfo

Otsime oma müügitiimi elurõõmsat ja aktiivset müügisekretäri määratud tähtajaks (kuni september 2009) lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.
Kasuks tuleb varasem töökogemus müügivaldkonnas ja erialane haridus.

Tööpakkumise number
#169858

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. november 2008
Kuulutus sisestati:
24. november 2008

1996. aastast tegutsev infoteenust pakkuv Ekspresskataloogide AS tõi koostöös Delfi'ga turule uue brändi Delfi Infoliin 1184. Uus bränd vahetab välja senise 1184 Numbriinfo. Uue brändi alla on koondatud lisaks internetikeskkonnas www.ee.ee leiduvale informatsioonile ka Delfi firmaotsing. Delfi Infoliin 1184 on universaalne infotelefon, mis annab ööpäevaringselt infot vastavalt soovile eesti, inglise või vene keeles.

Vaata rohkem