Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63016

Müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Esinduse sujuva töö tagamine ja korraldamine
  • Klientide vastuvõtt, nõustamine, teenindamine, haldamine
  • Toodete ja teenuste tutvustamine, müük
  • Sekretäritöö (telefonikõned, info- ja kirjavahetus, dokumendihaldus, arveldused, aruandlus jms)

    Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kesk- või keskeriharidus
  • Huvi sekretäritöö ja müügitöö vastu
  • Meeskonnatöö oskusega, korrektne, täpne, kohusetundlik, viisakas, kiire ja sõbralik
  • Organiseerimisvõime, vastutustunne, lojaalsus, põhjalikkus
  • Hea pingetaluvus, tegutsemisjulgus, õppimisvõimeline
  • Huvi uue tehnoloogia vastu
  • Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • Eesti, inglise ja vene keele hea oskus
  • Kontoritehnika ning kirjatöötlusprogrammide tundmine (arvuti kasutamisoskus)
  • Vanust alates 20 aastast, esinduslik ja korrektne välimus

    Kasuks tuleb:
  • Eelnev kogemus sekretäritöös ja/või klienditeeninduses
  • Erialane koolitus

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes
  • Väärilist töötasu
  • Väga häid töötingimusi

    Lisainfo

    CV ja sooviavalduse koos palgasooviga palume saata märksõnaga „MÜÜGISEKRETÄR” kuni 20. aprillini 2006.a

    Tööaeg 09.00-18.30

  • Tööpakkumise number
    #63016